ZWROTY & WYMIANY

Warunki I Zasady Zwrotów Oxy Hair Extensions

Jeśli zamówienie zostało złożone na Oxyextensions.pl obowiązuje okres 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. W tym czasie możesz dokonać oceny zrealizowanego przez siebie zamówienia i otrzymanego produktu. Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić.

NASZE WARUNKI ZWROTÓW:

W przypadku zwrotu wszystkich przedłużek prosimy o przestrzegania wszystkich przedstawionych poniżej warunków zwrotu. Każdy zwrot musi być zgodny z zasadmi zwrotu, byśmy mogli go zaakceptowac. W celu uniknięcia rozczarowania brakiem naszej akceptacji zwrotu, prosimy abyś zapoznał się z jego wszystkimi warunkami:

  • Czas na dokonanie zwrotu wynosi 14 dni.
  • Produkt musi zostac zwrócony w oryginalnym opakowaniu.
  • Zwrócone przedłużenie włosów powinno być nadal zaopatrzone w złote elastyczne paski.
  • Możesz upewnić się, że przedłużenia spełniają warunki zwrotu, ostrożnie wyjmując je z plastikowego pudełka po otrzymaniu, aby sprawdzić długość i kolor. Jeżeli Twoje przedłużenia nie będą odpowiednie, możesz je z powrotem umieścić w opakowaniu do zwrotu.
  • Produkt musi zostać zwrócony w oryginalnym stanie oraz odpowiednio opakowany. Twoim obowiązkiem jest, aby zwrotna przesyłka została do nas dostarczona w nienaruszonym stanie.

NALEŻY MIEĆ NA UWADZE: Twoim obowiązkiem klienta jest przesłanie zwróconego produktu w nienaruszonym stanie. Dlatego powinieneś zachować potwierdzenie wysyłki oraz kod śledzenia jej, dopóki nie otrzymamy Twojego zwrotu. Powinieneś poprosić o tę usługę w firmie wysyłkowej, z której usług skorzystałeś, lub w lokalnej agencji pocztowej. Jeśli nastąpi zagubienie zwrotnej przesyłki, zawsze będziemy prosić o kod śledzenia oraz o potwierdzenie nadania przesyłki. Produkty wysyłane, ale nie odebrane, które nie zostały wysłane za pomocą usługi śledzenia, nie kwalifikują się do zwrotu lub wymiany.

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Przedłużenia mogą zostać wymienione na inny kolor, jeśli zostaną spełnione odpowiednie warunki zwrotu. Jeśli nie możesz dopasowac do siebie odpowiedniego koloru, zwrócimy Tobie całą kwotę w ciągu 7 dni roboczych.

WYMIANY

Jeśli chcesz dokonać wymiany produktu na inny kolor, prosimy abyś zaznaczył to w formularzu zwrotu. Jeśli złożyłeś wniosek o zwrot ponad dwa tygodnie temu, a zwrot nie został jeszcze przetworzony, a saldo zostanie zakredytowane, skontaktuj się z nami.