METODY PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące metody płatności: :

Płatność Gotówką w Czasie Dostawy

Wybierając opcję Płatności gotówką w Czasie Dostawy możesz wybrać opcję zapłacenia gotówką, gdy Twoje zamówienie zostanie do Ciebie dostarczone. Mówiąc ściśle płacisz całkowitą kwotę pieniędzy za zamówienie przedstawicielowi firmy kurierskiej, który dostarczy Twoją przesyłkę. W przypadku pobrania za pomocą karty kredytowej lub depozytu pieniędzy na rachunku bankowym nie jest wymagane.

Karta Kredytowa-Debetowad

Możesz także zapłacić kartą kredytową. Akceptujemy karty Visa, Mastercard. W trakcie korzystania z karty kredytowej w celu uregulowania płatności łączna kwota zamówienia jest natychmiast odejmowana z karty kredytowej po zrealizowaniu zamówienia.

Paypal

Jeśli wybierzsz metodę płatności za pomocą Paypal zostaniesz przekierowany na stronę Paypal po zakończeniu zamówienia. Tam pojawia się prośba o podanie danych Paypal i potwierdzenie płatności.

Depozyt Bankowy

Taka forma płatności pozwala na łatwe przeniesienie płatności na nasze konto bankowe. Gdy płatność dotrze do naszego konta, zamówienie zostanie przetworzone. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem zamówienia zostanie wysłana na podany adres e-mail po pomyślnym wykonaniu zamówienia. E-mail zawiera nasze dane bankowe.