WŁOSY CLIP IN

W OxY Extensions, pozwalamy na zabawne, szybkie i w przystępnej cenie (ale piękne) przedłużanie włosów. Widzisz, my KOCHAMY metodę klipsową w przedłużaniu włosów, o wszystkich długościach, gęstościach oraz stylach. Z Twoim OxY Extensions każdy pojedyńczy dzień jest cudowny, ponieważ masz piękne włosy. 

Przedłużki włosów OxY zaczepiane na klipsy stanowią dla Ciebie najlepszy oraz najszybszy sposób na idealne włosy, na swój sposób, każdego dnia - w natychmiastowym do użycia stylu, jednocześnie chronią włosy przed uszkodzeniem oraz działaniem kleju.

OxY Extensions przy pomocy już zamocowanych, charakteryzujących się wysoką jakością, wygodnych klipsów pokrytych warstwą polimeru, pozwala na szybką i bardzo łatwą metamorfozę Twojego wyglądu w kilka minut. Od długich, odważnych i sprężystych, po krótkie i eleganckie, klipsy mogą być zdejmowane i zmieniane tak często, jak często masz ochotę zmieniać swoje stroje. 

6 prostych powodów, dla których powinnaś wybrać OxY Extensions

Nasi klienci KOCHAJĄ nas. Ty również nas pokochasz. Poniżej wyjaśnimy dlaczego…

NATYCHMIASTOWA DŁUGOŚĆ – Twoje włosy będą rosły, ale utkniesz z tą samą długością, przez laaata? Twoje włosy ucierpiały po zabiegach w salonie fryzjesrskim? A może tęsknisz za swoimi długimi jedwabistymi włosami. Bez względu na przyczynę, dzięki OxY Extensions w kilka chwil będziesz mieć piękne i długie włosy.

SPRĘŻYSTA OBJĘTOŚĆ – Zmień w zaledwie 5 minut cienkie, smutne, kłopotliwe włosy w grube, pełne objętości i sprężystości.

NIE POWODUJĄCE USZKODZEŃ - OxY Extensions są całkowicie bezpieczne w noszeniu i nie powodują żadnych uszkodzeń włosów - możesz je w dowolnym momencie przyciąć lub zdjąć i być pewna, że Twoje naturalne włosy będą nadal rosły.

WŁOSY PODWÓJNIE ZAGĘSZCZONE – Od góry do dołu nasza luksusowa linia przedłużania włosów jest przepięknie wypełniona. Nasze procesy produkcyjne nie mają sobie równych - i dokładamy wszelkich starań, aby usunąć wszystkie krótkie włosy i zapewnić najgrubsze przedłużenie.

NIEWIDOCZNE I LEKKIE - Nasze zagęszczenia są niewidoczne i niezwykle lekkie - sprawiają wygląd wyrastających w sposób naturalny bezpośrednio z głowy. Niezwykle dobrze komponują się z Twoimi naturalnymi włosami i są nie do wykrycia pod każdym kątem, nawet w najbardziej wymyślnych upięciach.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE - Jesteśmy szczęśliwi, gdy czujesz się jak w niebie. Kupuj spokojnie i bez obaw - jesli nie będziesz zadowolona, wówczas możesz zwrócić swoje przedłużenie. Jesteśmy tu zawsze dla Ciebie - i na wszystkie Twoje e-maile odpowiadamy przez 24 godziny, 5 dni roboczych w tygodniu.

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5