Doczepiane Włosy Kucyk

Włosy doczepiane kucyk / koński ogon typu clip in czyli na klipsie. Mocowanie tego typu przedłużanych włosów jest szybkie i łatwe - wystarczy kilka ruchów, aby cieszyć się długim końskim ogonem! Wysoko spięty doczepiany kucyk będzie prezentował się bardzo elegancko, można też upleść z niego piękny, długi warkocz. Wybór należy od Ciebie! :)

Nie, nie musisz czekać na cud! Naprawdę nie ma żadnego powodu, żeby nie cieszyć się fryzurą o jakiej marzysz. Twoje włosy są krótkie, ale zamarzył Ci się długi kucyk na imprezę? Nie, nie musisz patrzeć tęsknym okiem na Pinterest. Ani tym bardziej czekać długich lat, aż Twoje włosy będą wystarczająco długie, aby zapleść z nich warkocz do pasa. Wystarczy dwa kroki, aby mieć bajeczny koński ogon - wystarczy, że wybierzesz nasze OxY Hair. I już wyglądasz tak, jak sobie wymarzyłaś!

Doczepiany kucyk to coś dla Ciebie

Nie możesz się doczekać metamorfozy? Masz ochotę na długi i elegancki koński ogon? Wybierz nasz kucyk clip in i ciesz się nim w kilka chwil. Wystarczy, że dobierzesz kolor - i gotowe!