Košarica

DOSTAWA

Zasady Dotyczące Dostawy

Pragniemy, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie. Jednym z kroków, jakie poczyniliśmy w tym kierunku, jest wprowadzenie bezpłatnej dostawy kurierem GLS na terenie całej Polski. Zamówienie z dostawą do domu zostanie przygotowane do wysyłki najpóźniej następnego dnia roboczego po jego złożeniu. Do tego należy doliczyć od 3 do 5 dni roboczych na transport.

Koszty Dostawy – Kurier GLS na terenie Polski

  • Koszty dostawy dla zamówień do 299,99 zł: – 29 zł
  • Zamówienia powyżej 300,00 złDARMOWA DOSTAWA (dotyczy wszystkich form płatności oraz dostawy)

Śledzenie Przesyłki

aństwa zamówienie jest najpierw kompletowane w naszym magazynie, a następnie transportowane do sortowni firmy kurierskiej. Po opuszczeniu sortowni uruchomiona jest funkcja śledzenia przesyłki. Uwaga! Prosimy o cierpliwość – funkcja ta jest aktywna po ok. 24 godzinach od złożenia zamówienia, a w wyjątkowych sytuacjach po dłuższym czasie.

Swoją paczkę mogą Państwo monitorować online wpisując numer przesyłki na następującej stronie:

GLS.

Łatwe zwroty I wymiany

Wybrałaś zły odcień swoich nowych doczepianych włosów? Nie ma żadnego problemu! Skontaktuj się z naszym działem zwrotów i wymian. Dostaniesz nowe!

Z nami łatwo wybierzesz idealny odcień

On Nie wiesz, jaki kolor jest stworzony do Ciebie? Chętnie Ci pomożemy! Wybór nie jest taki trudny, jak Ci się wydaje. Przynajmniej z pomocą OxY Hair 😊

Ach te włosy!

Nasze doczepiane włosy są stworzone z gładkich, pięknych i zdrowych ludzkich włosów, które będą wyglądały tak, jakby to były Twoje własne! Możesz ścinać, kręcić i stylizować swoje OxY Hair bez strachu – nadal będą wyglądać wspaniale 🙂