Włosy Clip in Deluxe 50cm 200g Truskawkowy Blond 27

Ula jest absolutnie zakochana w swoim truskawkowym blondzie - jeśli i Ty wiesz, że to kolor wprost stworzony dla Ciebie, wybierz nasze doczepiane clip-in w wersji deluxe i przekonaj się, jak to jest mieć fryzurę idealną! Ula robi w nim furorę na uczelni i wiemy, że to jest odcień, który jeszcze długo nie wyjdzie z mody. Wybierz nasz Strawberry Blond i ciesz się włosami, które dają zniewalający efekt ;)

OxY Hair to tylko i wyłącznie, w 100% naturalne, ludzkie włosy - piękne, zdrowo wyglądające i ścięte tak, aby ich ułożenie było czystą przyjemnością. Napewno się ucieszysz, że nie dodaliśmy do nich żadnych silikonów, parabenów ani innych chemicznych dodatków - i nigdy tego nie zrobimy, bo nasze włosy tego nie potrzebują. Są piękne i lśniące dlatego, że takie stworzyła je natura. I nic, ani nikt więcej!

Tak jak i Ula, każdego dnia jesteś bardzo zabiegana, ale nie chcesz wyglądać niechlujnie? Nie jesteś zadowolona z wyglądu Twoich naturalnych włosów albo po prostu szukasz odmiany? Wybierz nasze doczepiane clip-iny i ciesz się włosami, z którymi możesz robić co chcesz. Stylizuj je dowolnie - pamiętaj jedynie o specjalnej odżywce termicznej na początek.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 625,68 zł

Cena promocyjna: 551,17 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?

Wideo