Włosy Clip in Deluxe 50cm 200g Kasztanowy Brąz 06

Marta jest mamą na pełen etat i poza opieką nad maluchami, ma również na głowie cały dom. Sprzątanie, pranie, gotowanie, przewijanie i zabawy klockami - to jej codzienność. Marta kocha swoją rodzinę, ale nigdy nie zapomniała, że jest również kobietą: chce wyglądać pięknie w każdej sytuacji. Jej sposób na piękne, gładkie włosy, nawet kiedy cały dzień stała w kuchni? Doczepiane clip-iny, które sprawiają, że nawet jeśli nie ma czasu na odżywkę już 2 miesiąc z rzędu, dalej wygląda rewelacyjnie!

Doczepiane włosy OxY Hair? To jest to! Kiedy tempo życia przyśpieszyło ostatnio o 1.000.000% i nie masz czasu na dbanie o swoje włosy, to sposób na rewelacyjny wygląd bez względu na to, jak rzadko stoisz przed lustrem. Marzysz o gładkich, miłych w dotyku i zdrowo wyglądających włosach każdego dnia? Wybierz nasze doczepiane clip-iny. Czy wiesz, że aby osiągnąć ten efekt, nie użyliśmy ani grama silikonu czy innych chemicznych dodatków?

Chcesz od czasu do czasu rzucić wszystko i pójść na imprezę? Kręć, prostuj, stylizuj - nasze clip-iny zniosą wszystko. Pamiętaj tylko o odżywce chroniącej włosy przed wysokimi temperaturami :)

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 625,68 zł

Cena promocyjna: 551,17 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?

Wideo