Włosy Clip in 60cm 160g Truskawkowy Blond 27

Ula to studentka, która uwielbia akademickie życie - zajęcia, imprezy i festiwale to zdecydowanie jej klimat! Jej styl życia lubi nieprzespane noce, czy to ze względu na naukę, czy na spotkania ze znajomymi. Ale dzięki świetnemu makijażowi i doczepianym włosom nikt nie wie, że Ula nie zmrużyła oka przez całą noc. Wybierz doczepiane włosy, tak jak Ula i ciesz się nieskazitelną fryzurą przez cały czas.

OxY Hair Deluxe to doczepiane włosy najwyższej jakości w sam raz dla kobiet, które oczekują doskonałości. Piękne, lśniące i wytrzymałe są takie, wyłącznie dzięki bardzo drobiazgowej selekcji, a nie chemicznym dodatkom takim jak silikony. Wybierz swój ulubiony Strawberry blond i niczym się nie martw - o resztę zadbaliśmy już dawno!

Wybierz truskawkowy blond tak, jak Ula i ciesz się doczepianymi włosami, które wyglądają pięknie niezależnie od tego, jak się czujesz. Pamiętaj, że swoje OxY Hair możesz dowolnie stylizować, a one nadal będą wyglądały, jak milion dolarów - nie zapomnij jedynie, aby użyć specjalnej odżywki, które chroni je przed wysokimi temperaturami.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 602,56 zł

Cena promocyjna: 541,83 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?