Włosy Clip in 60cm 160g Najjaśniejszy Blond 613

Laura, Laura, Laura. To dziewczyna, której zazdrości niejedna z nas: wspaniałej kariery (Laura jest aktorką), świetnej paczki przyjaciół, przystojnego faceta i tego błysku w oku, który sprawia, że z łatwością podbija serca wszystkich. I choć większość z jej sukcesów to ciężka praca, jedno przyszło jej łatwo: długie, lśniące i piękne włosy to zalety OxY Hair!

Twoje włosy skutecznie psują Ci nastrój? Są oklapnięte, matowe i wyglądają, jakby każdy żył swoim życiem? Znamy to. Niestety, czasem ciężko doprowadzić je do ładu, szczególnie, kiedy wybitnie nie masz na nic czasu. OxY Hair to doczepiane włosy, które są receptą na Twoje problemy. W 100% naturalne, ludzkie, bez dodatku silikonów i innych dodatków wyglądają, jak z reklamy odżywki do włosów. A Ty tylko odbierasz zazdrosne spojrzenia!

Pamiętaj, że nasze OxY Hair możesz codziennie stylizować - nie boją się prostownicy, lokówki ani pianki czy żelu. Pamiętaj jedynie o specjalnej termicznej odżywce przed każdą stylizacją. To wystarczy, żeby długo wyglądały pięknie!

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 602,56 zł

Cena promocyjna: 541,83 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?