Włosy Clip in 50cm 70g Truskawkowy Blond 27

Powiedzieć, że truskawkowy blond jest teraz modny, to stanowczo za mało - wszyscy oszaleli na jego punkcie i nie bez przyczyny, bo po prostu wygląda bajecznie! To samo myśli Ula, która jest studentką filologii i marzyła o tym kolorze, kiedy tylko go zobaczyła. Ula nie boi się, że jej się znudzi - przecież dzięki swoim OxY Hair może zmieniać fryzury jak tylko chce, niczym się nie przejmując.

OxY Hair to w 100% naturalne, piękne i ludzkie włosy, których urodą możesz cieszyć się przez długie lata. W porównaniu do innych nie używamy żadnych domieszek i nie „wzbogacamy” naszych włosów silikonami czy innymi chemicznymi dodatkami - są piękne, bo są starannie wyselekcjonowane. Tylko tyle i aż tyle. Wybierz je i poczuj różnicę ;)

Czy wiesz, że wybierając OxY Hair, tak jak Ula, możesz swoje włosy prostować, kręcić, falować i układać, a one nadal będą wyglądały pięknie? Pamiętaj jedynie, aby przed korzystaniem z prostownicy czy lokówki nałożyć na włosy specjalną odżywkę chroniącą je przed wysokimi temperaturami - dzięki temu Twoje OxY odwdzięczą Ci się pięknym wyglądem!

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 317,63 zł

Cena promocyjna: 294,27 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?