Włosy Clip in 50cm 70g Niegrzeczny Blond 18

Dirty Blonde to kolor stworzony dla Sandry. Uwielbia go i z nowymi włosami czuje się jak milion dolarów - to odcień, koło którego zdecydowanie nie można przejść obojętnie. Sandra jest dziewczyną, która jest świadoma swojej urody i lubi ją eksponować. Jej nowe, doczepiane clip- iny w niesamowicie seksownym blondzie to coś, co zdecydowanie poprawia jej humor.

OxY Hair to naturalne włosy, na których możesz polegać - są piękne, lśniące i wyglądają naprawdę zdrowo dzięki starannej selekcji i wyłącznie ludzkim włosom. W OxY Hair nie tolerujemy żadnych domieszek! Nie używamy również żadnych chemicznych dodatków, takich jak silikony. Nasze włosy są piękne naturalnie. I to jest wspaniałe!

Marzy Ci się wyrazisty kolor włosów, tak jak Sandrze? Nie ma żadnego problemu, żeby go nie zrealizować: wybierz tylko długość i grubość. A my zajmiemy się resztą! Uwielbiasz prostować, kręcić, stylizować? Z OxY Hair możesz bawić się fryzurą tak, jak chcesz. Pamiętaj jedynie o specjalnej odżywce, która ochroni Twoje włosy przed wysokimi temperaturami.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 317,63 zł

Cena promocyjna: 294,27 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?