Włosy Clip in 50cm 70g 1B Naturalna Czerń

Monika w życiu zdecydowanie nie ma z górki. Pogodzenie pracy zawodowej (własna firma!) z rodziną i własnymi pasjami jest wyzwaniem, któremu ciężko sprostać. Dlatego Monika nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Nic dziwnego, że wybrała doczepiane włosy clip-in w swojej ukochanej naturalnej czerni, która tak pięknie podkreśla kolor jej oczu - dzięki nim nie musi przejmować się swoją fryzurą. I każdego dnia wygląda pięknie!

Piękne, długie i lśniące włosy są w Twoim zasięgu - nie musisz zapuszczać ich latami i mieć nadzieję, że będą fajnie wyglądały - wystarczy, że wybierzesz nasze OxY Hair. To w 100% naturalne, ludzkie włosy, gładkie i przyjemne w dotyku, które nie są pokryte żadnymi chemicznymi dodatkami np. silikonami. Po prostu tego nie potrzebują ;)

Monika od czasu do czasu lubi swoje włosy wyprostować - zwłaszcza, kiedy szykuje się na ważne wyjście. Na szczęście, jej doczepiane włosy nie są żadną przeszkodą w stylizacji. Monika w drogerii kupiła odżywkę termiczną i cieszy się prostymi włosami bez żadnych przeszkód.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 317,63 zł

Cena promocyjna: 294,27 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?