Włosy Clip in 50cm 70g 01 Kruczo Czarny

Alicja to dziewczyna, która lubi porządek. W życiu, w domu, w biurze i...na głowie. Naturalnie Alicja ma włosy, których wyglądu zdecydowanie nie akceptuje. Ale to nie jest jej problem. Dlaczego? Bo wybrała doczepiane clip-in i ma włosy dokładnie takie, o jakich marzyła! W dodatku ich pielęgnacja nie zajmuje jej wiele cennego czasu - co w jej zabieganym życiu jest bardzo ważne.

Nasze OxY Hair to w 100% naturalne, ludzkie włosy - wyselekcjonowane tak, aby wybrać tylko te najsilniejsze, najgrubsze i w 100% zdrowe. Dzięki temu możesz cieszyć się piękną, lśniącą fryzurą niezależnie od tego, jak czujesz się w środku. Aby uzyskać ten efekt, nie użyliśmy żadnego chemicznego dodatku. I to jest fajne :)

Podobnie jak Alicja, masz wiele na głowie, ale czasem lubisz poeksperymentować z fryzurą? Nie ma problemu! Ze swoimi doczepianymi clip-inami możesz robić co chcesz - kręcić, prostować, układać - a one nadal będą wyglądały pięknie. Wystarczy, że zabezpieczysz je odżywką przed wysokimi temperaturami.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 317,63 zł

Cena promocyjna: 294,27 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?