Włosy Clip in 50cm 70g 1C Brązowe Mochaccino

Ania to dziewczyna, której nie musisz namawiać na wspólne wyjście - taniec, śpiew i zabawa to jej motto i sposób na każdy dobry dzień. Oczywiście imprezowanie łączy ze studiami, dlatego często Anka jest bardzo, bardzo niewyspana. Co z jej wyglądem? Zmęczenie na twarzy zasłania świetny makijaż (Ania jest w tym naprawdę dobra!), a włosy nigdy nie sterczą w różnych kierunkach - w końcu to nasze doczepiane clip-in!

Brązowe Mochaccino to kolor clip-inów, który wybieracie często - jest przepiękny! Ucieszy Was więc wiadomość, że podobnie jak i we wszystkich naszych OxY Hair, nie użyliśmy do ich udoskonalenia żadnych chemicznych dodatków. Są piękne tylko dzięki starannej selekcji. To świetne, prawda?

To Twój pierwszy raz z doczepianymi włosami? Kompletnie się nie przejmuj, to łatwe ;) Żeby je nałożyć nie potrzebujesz rzeszy specjalistów. A do tego na pewno ucieszy Cię wiadomość, że możesz je dowolnie stylizować przy użyciu prostownicy czy lokówki. Pamiętaj tylko, aby wcześniej nałożyć specjalną odżywkę, która ochroni Twoje doczepiane włosy przed wysoką temperaturą.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 317,63 zł

Cena promocyjna: 294,27 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?