Włosy Clip in 50cm 220g - OxY Premium

220 g na każde 50 cm Twoich włosów - to gęstość, która pozwala na więcej. I wygląda naprawdę pięknie! Szczególnie, kiedy Twoje naturalne włosy są łamliwe, krótkie, rzadkie i smutnie opadnięte, przez co każda fryzura, jakąkolwiek sobie wymarzysz, wygląda na niezdrową. Chcesz błyskawicznie udoskonalić swój wygląd, bez wyrzeczeń, bez drogich kuracji, które mogą nie dać oczekiwanego rezultatu - bo takie są po prostu Twoje geny? Wybierz OxY Hair!

Doczepiane włosy są stworzone dla kobiet, których naturalna fryzura nie spełnia ich oczekiwań. Jeśli w dodatku lubisz regularne i spektakularne metamorfozy - to jest TO!

Wybierz naszą linię premium.Nasze doczepiane włosy z tej lini są 2 razy (dwa razy!) gęstsze niż z linii podstawowej. Podobnie jak one, zaczepiane są w wyjątkowo wygodny i trwały sposób, jednocześnie dbając o Twoje naturalne włosy. Zapomnij o kleju, zapomnij o chemii - nasze OxY Hair to włosy nowej generacji. Klipsy najwyższej jakości, polimerowa powłoka, w 100% naturalne, ludzkie i wyselekcjonowane włosy - to nasza propozycja dla tych najbardziej wymagających klientek.

>Wybierz, nie pożałujesz ;)

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 1 004,26 zł

Cena promocyjna: 836,10 zł

* wymagane pola

Normalna cena: 1 004,26 zł

Cena promocyjna: 836,10 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?

Wideo