Włosy Clip in 38cm 70g Kruczo Czarny 01

Alicja? To dziewczyna za milion dolarów. Wiesz taka, obok której nie można przejść obojętnie. Inteligentna, pracowita, pełna planów na przyszłość. Nie lubi stagnacji, nie lubi nieładu, nie marnuje czasu - i to sprawia, że jej życie pędzi jak oszalałe. Alicja każdego dnia chce wyglądać idealnie. Dzięki doczepianym włosom clip-in może wyglądać perfekcyjnie bez trudu. I to jest świetne!

Dlaczego OxY Hair? Bo to doskonałe, w 100% naturalne włosy, których jakość można sprawdzić w prosty sposób: wystarczy wziąć je do ręki. W dodatku, aby to osiągnąć, nie użyliśmy ani grama syntetycznych składników i innych szkodliwych dodatków, takich jak np. silikony. Marzysz o pięknych, długich włosach, które są gładkie i perfekcyjnie się układają? Wybierz Oxy Hair!

Kręcone, rude, proste? Niezależnie od tego, jak chcesz, aby Twoje włosy wyglądały dzisiaj, masz taką możliwość: nasze przedłużane clip-iny są idealne do zabaw stylizacją. Pamiętaj jedynie, aby dbać o nie, stosując ochronę termiczną przed układaniem. Odwdzięczą Ci się pięknym wyglądem ;)

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 228,64 zł

Cena promocyjna: 200,85 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?