Włosy Clip in 38cm 70g Kasztanowy Brąz 06

Marta na co dzień ma dużo na głowie: maluch w domu, gotowanie, sprzątanie i opieka nad całą rodziną to jej obowiązki, które trwają niemal całą dobę. Od porodu Marta nie ma zbyt dużo czasu dla siebie: maleństwo przysłania jej cały świat i zabiera niemal każdą minutę wolnego czasu. Mimo wszystko Marta chce wyglądać ładnie dla siebie i dla męża. Doczepiane włosy to jej sposób na piękny wygląd, kiedy nie ma na to więcej niż 15 minut dziennie!

OxY Hair to piękne, w 100% naturalne, doczepiane włosy, które zachwycają gładkością i zdrowym wyglądem. Są idealne dla wszystkich zabieganych kobiet, które chcą pięknie wyglądać, mimo że kompletnie nie mają na to czasu. Nasze cllip-in są lśniące i piękne, ale nie zawdzięczają tego silikonom ani innym chemicznym dodatkom.

Swoje clip-iny możesz prostować, kręcić i stylizować tak jak chcesz - ich wysoka jakość sprawia, że nie mają problemów z żadnymi zabiegami. Pamiętaj jedynie, aby przed stylizacją zapewnić im ochronę specjalną odżywką przeznaczoną do tego celu.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 228,64 zł

Cena promocyjna: 200,85 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?