Włosy Clip in 38cm 70g Różowy

Różowe włosy to ostatni krzyk mody - na ulicach widzimy mnóstwo kobiet, którym jest bardzo różowo ;) Marzysz o różowej głowie lub choćby końcówkach? To tak jak Lilianna! Ona nie musiała wybielać włosów, a następnie chodzić do fryzjera co 3 tygodnie, żeby utrzymać ten spektakularny efekt. Tak jak ona wybierz nasze doczepiane clip-iny i ciesz się różowymi włosami bez żadnych kompromisów.

W 100% naturalne, ludzkie włosy - w OxY Hair nie korzystamy z żadnych innych, dając Ci produkt, który ma licencję na satysfakcję. Pamiętaj, że do naszego efekt „WOW” nie potrzebowaliśmy żadnych parabenów, silikonów ani innych chemicznych dodatków, które są szkodliwe, a ich efekt niweluje się po pierwszym myciu. Nasze doczepiane włosy są piękne z natury!

Różowa, zabawna fryzura to coś, o czym marzysz? Wybierz nasze doczepiane clip-iny i ciesz się fryzurą, o jakiej marzysz, bez szkody na Twoich naturalnych włosach. Wiesz, że możesz je dowolnie stylizować - kręcić, prostować, układać, a one nadal będą wyglądać pięknie? Pamiętaj jedynie o specjalnej odżywce chroniącej włosy przed wysokimi temperaturami.

Włosy Clip in 38cm 70g Różowy is not available now

Normalna cena: 228,64 zł

Cena promocyjna: 200,85 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?