Włosy Clip in 38cm 70g Niebieski

Julia jest dziewczyną, która nie boi się eksperymentów w modzie i w wyglądzie. Jej liczne tatuaże i kolczyki jednym się podobają, a innym wręcz przeciwnie, ale Julka ma to gdzieś - ważne, że ona uważa, że są piękne! Niebieskie włosy to jej kolejna ekstrawagancja, ale w porównaniu do tatuażu czy piercingu, zupełnie nietrwała - dzięki doczepianym clip-inom może zmieniać fryzurę kiedy chce. Bez żadnych wyrzeczeń.

OxY Hair to nie tylko głębokie czernie i fascynujące blondy - do wyboru masz mnóstwo kolorów, w tym tak fantastyczne barwy jak niebieski czy różowy. OxY Hair to jednak nie tylko kolory, ale i świetna jakość, którą gwarantuje ostra selekcja i w 100% naturalne, ludzkie włosy, bez żadnych chemicznych dodatków. Szukasz doczepianych włosów dobrej jakości? Nie musisz szukać więcej!

Masz ochotę na niebieski, tak jak Julia? Zapomnij o farbowaniu - wybierz OxY Hair i postaw na bajeczny błękit, który powali na kolana Twoich znajomych. Długie czy krótkie, grube czy cienkie? Decyduj i pamiętaj, że swoje OxY Hair możesz również dowolnie stylizować. Pamiętaj tylko, aby dbać o nie specjalną odżywką termiczną.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 228,64 zł

Cena promocyjna: 200,85 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?