Włosy Clip in 38cm 70g Czerwony

Czerwone włosy? Czemu nie! Oliwia lubi oryginalne fryzury i nic jej nie powstrzyma, aby znów zaskoczyć znajomych spektakularną metamorfozą. Czerwone włosy idealnie pasują do jej alabastrowej cery i zakręconego charakteru. Niestety czerwień na włosach szybko przechodzi w rudy - nie jest to jednak problem Oliwii, bo jej soczysta czerwień nigdy nie zblaknie. Dzięki OxY Hair oczywiście! :)

OxY Hair to supermocne, piękne i lśniące naturalne włosy - korzystamy tylko z naturalnych, ludzkich włosów, a efekt, o jakim marzysz, osiągnęliśmy jedynie dzięki starannej selekcji. Nasze OxY Hair nie są pokryte żadnymi silikonami i innymi chemicznymi substancjami, żeby wyglądać pięknie. Dzięki temu wyglądają świetnie przez cały czas - nie tylko do pierwszego mycia!

Marzy Ci się ostry, soczysty kolor, który będzie wyglądać świetnie tak długo, aż Ci się nie znudzi? Takie kolory podczas farbowania nie tylko wymagają wielu szkodliwych zabiegów (takich jak np. rozjaśnianie), ale i nie utrzymują się długo na włosach. Wybierając nasze doczepiane clip-iny nie musisz się tym przejmować - po prostu ciesz się włosami, o jakich marzysz! Pamiętaj, że możesz je również stylizować - wystarczy zabezpieczyć je termiczną odżywką.

✔ W MAGAZYNIE. GOTOWE DO WYSYŁKI!

Normalna cena: 228,64 zł

Cena promocyjna: 200,85 zł

ZA CO POKOCHASZ OXY JESZCZE BARDZIEJ?