Special Offers

Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7
 1. Normalna cena: 228,64 zł

  Cena promocyjna: 200,85 zł

  Klaudia dużo podróżuje - zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Czekanie na lotniskach, klimatyzacja, zmienne warunki atmosferyczne, dużo słońca i morskich kąpieli to coś, czego jej włosy nie znosiły - przez co szybko wyglądały naprawdę kiepsko. Klaudia jednak chce zawsze wyglądać świetnie i pięknie wychodzić na zdjęciach. Właśnie dlatego doczepiane włosy były dla niej strzałem w 10-tkę!

  OxY Hair to tylko naturalne, starannie wyselekcjonowane, ludzkie włosy, których gładkość i piękny wygląd wynika jedynie z wysokiej jakości, a nie użycia środków chemicznych czy silikonów. Jeśli szukasz doczepianych włosów, które wyglądają niesamowicie zdrowo i pięknie - wybierz nasze clip-iny.

  Swoje włosy i clip-iny możesz kręcić, prostować i stylizować w dowolny sposób nie musisz zrezygnować z tego, co lubisz! Wystarczy, że będziesz pamiętać o odżywce ochronnej przed każdą stylizacją.

  Dowiedz się więcej
 2. Normalna cena: 228,64 zł

  Cena promocyjna: 200,85 zł

 3. Normalna cena: 228,64 zł

  Cena promocyjna: 200,85 zł

  Laura to dziewczyna z pierwszych stron gazet - jest początkującą aktorką, jest duszą towarzystwa i prawdziwą kobietą renesansu o wielu talentach. Trudno jej nie lubić, ma wielu znajomych. Zarówno w pracy, jak i podczas niezliczonych spotkań z przyjaciółmi, Laura zawsze wygląda przepięknie, a jej długie, piękne i lśniące włosy zachwycają wszystkich wokół. I tylko ona zna powód!

  OxY Hair to recepta na piękne włosy niejednej kobiety. Masz dość swoich matowych, oklapłych i rzadkich włosów? Marzy Ci się piękna fryzura i lśniące włosy, które dodają blasku całej postaci? Wybierz doczepiane włosy OxY Hair. To w 100% naturalne, starannie wybierane kosmyki, których nie musieliśmy wygładzać silikonami i innymi chemicznymi dodatkami. I to jest fajne!

  W dodatku, swoje doczepiane OxY Hair możesz stylizować. Dziś marzysz o włosach gładkich i prostych jak drut, na drugi dzień marzą Ci się loki? Spokojna głowa! Z naszymi doczepianymi clip-inami możesz wszystko. Pamiętaj jedynie o termicznej odżywce ;)

  Dowiedz się więcej
 4. Normalna cena: 317,63 zł

  Cena promocyjna: 294,27 zł

  Monika w życiu zdecydowanie nie ma z górki. Pogodzenie pracy zawodowej (własna firma!) z rodziną i własnymi pasjami jest wyzwaniem, któremu ciężko sprostać. Dlatego Monika nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Nic dziwnego, że wybrała doczepiane włosy clip-in w swojej ukochanej naturalnej czerni, która tak pięknie podkreśla kolor jej oczu - dzięki nim nie musi przejmować się swoją fryzurą. I każdego dnia wygląda pięknie!

  Piękne, długie i lśniące włosy są w Twoim zasięgu - nie musisz zapuszczać ich latami i mieć nadzieję, że będą fajnie wyglądały - wystarczy, że wybierzesz nasze OxY Hair. To w 100% naturalne, ludzkie włosy, gładkie i przyjemne w dotyku, które nie są pokryte żadnymi chemicznymi dodatkami np. silikonami. Po prostu tego nie potrzebują ;)

  Monika od czasu do czasu lubi swoje włosy wyprostować - zwłaszcza, kiedy szykuje się na ważne wyjście. Na szczęście, jej doczepiane włosy nie są żadną przeszkodą w stylizacji. Monika w drogerii kupiła odżywkę termiczną i cieszy się prostymi włosami bez żadnych przeszkód.

  Dowiedz się więcej
 5. Normalna cena: 317,63 zł

  Cena promocyjna: 294,27 zł

  Karola to dziewczyna, którą wszyscy uwielbiają. Opiekuńcza, sympatyczna i ciepła - zawsze chętnie spędza czas ze swoimi znajomymi i można na nią liczyć. Swój wolny czas poświęca na wolontariat: Karolina uwielbia naturę, zwierzęta, jest wegetarianką. Uwielbia swoje doczepiane OxY Hair nie tylko dlatego, że zawsze wyglądają pięknie, ale i dlatego, że nie mają w sobie żadnych szkodliwych dodatków i innych silikonów.

  Staranna selekcja to jedyne, co sprawia, że nasze doczepiane OxY Hair są takie piękne, lśniące i wyglądają naprawdę zdrowo. Dobrze zgadłaś: do ich bajecznego wyglądu nie przyczyniły się żadne silikony i inne chemiczne dodatki, które schodzą już po kilku myciach. Twoje nowe włosy są naturalnie piękne!

  Doczepiane clip-in deluxe możesz dowolnie stylizować. Wyjątkowy wieczór, randka, wesele? Żaden problem. Prostuj, kręć, faluj - Twoim doczepianym włosom nic się nie stanie. Wystarczy, że użyjesz odżywki termicznej.

  Dowiedz się więcej
 6. Normalna cena: 317,63 zł

  Cena promocyjna: 294,27 zł

  Marta to mama zakochana w swoich maluchach. To ona tworzy dom: dla swojej rodziny porzuciła pracę zawodową, aby poświęcić się jej w 100%. Mimo tego, że każdego dnia głównie widzi ją tylko mąż i dzieci, chce wyglądać pięknie właśnie dla nich - doczepiane clip-iny w kasztanowym brązie to jej sposób na piękny wygląd każdego dnia. I to bez godzinami siedzenia przed lustrem!

  Aby mieć piękne włosy nie musisz przeprowadzać regularnie kosztownych zabiegów ani decydować się na operację plastyczną - wystarczy, że wybierzesz nasze clip-iny. I tak nikt nie zauważy różnicy! To piękne, w 100% naturalne włosy, które są takie bez użycia silikonów i innych chemicznych dodatków.

  Wybierz nasze clip in - bo to wygodne, bo to piękne, bo to łatwe. I tak, możesz je stylizować. Pamiętaj tylko, aby użyć odpowiedniej odżywki termicznej.

  Dowiedz się więcej
 7. Normalna cena: 317,63 zł

  Cena promocyjna: 294,27 zł

  Ewa to fashion girl - z modą jest zawsze na bieżąco! To również jej branża, dlatego jej wygląd musi być perfekcyjny, zwłaszcza, kiedy widzą ją klientki. Idealną, zawsze modną fryzurę, zapewniają jej doczepiany włosy clip in deluxe w kolorze super modnego, popielatego blondu. Uwielbia je i zawsze wygląda jak z okładki Vogue!

  Marzy Ci się perfekcyjny wygląd? Zacznij od włosów! Szczególnie, gdy masz dużo na głowie ;) Wybierz nasze doczepiane włosy clip-in deluxe w kolorze popielatego blondu i ciesz się supermodną fryzurą - bez lat zapuszczania włosów. To fantastyczna, lśniąca alternatywa, którą osiągnęliśmy bez użycia silikonów i innych chemicznych dodatków. Sama natura, w czystej postaci ;)

  Swoje OxY Hair możesz stylizować - kręcić, falować, prostować i farbować - pamiętaj jedynie o odżywce termicznej, którą kupisz bez problemu w każdej drogerii. Dbaj o swoje doczepiane włosy tak, jak o własne, a odwdzięczą Ci się wspaniałym wyglądem.

  Dowiedz się więcej
 8. Normalna cena: 625,68 zł

  Cena promocyjna: 551,17 zł

  Anka? To imprezowa studentka, której motto brzmi „Carpe diem!”. Doskonale wie, że życie jest tylko jedno i korzysta z niego, jak może najlepiej. Nowe miasto, nowi ludzie, odpoczynek między egzaminami - Ania uwielbia imprezy i bywa na nich często. I rzadko wraca przed północą ;) Niezależnie od tego, jak bardzo jest zmęczona, chce wyglądać świetnie - dlatego jej doczepiane clip-ony wyglądają pięknie, zdrowo i do tego fantastycznie lśnią. Zarwana noc? Kto by pomyślał!

  OxY Hair? Tysiące klientek potwierdziło, że są niezastąpione dla wszystkich kobiet, które cenią sobie idealny wygląd - niezależnie od wieku i sposobu spędzania wolnego czasu. I wiecie co? Nasze włosy są w 100% wolne od chemii, takiej jak silikony! Nie potrzebujemy ich, aby nasze clip-iny lśniły i były gładkie w dotyku. I to jest fajne!

  Co jest jeszcze świetnego w OxY Hair? Modelowanie! Swoje naturalne włosy możesz razem z clip-inami kręcić, prostować, mierzwić - a one i tak będą wyglądały idealnie. Pamiętaj jedynie, aby zastosować na włosach odżywkę, która zapewni im barierę ochronną przed prostownicą czy lokówką - i voile!

  Dowiedz się więcej

Strona:
 1. 3
 2. 4
 3. 5
 4. 6
 5. 7